Firma

  Nasza firma ObraczkaSlubna.pl istnieje od 1995 roku.

 Tworzymy biżuterię ślubną i zaręczynową. Specjalizujemy się w tworzeniu obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych. To dla nas szczególny rodzaj biżuterii,
wymagający niezwykłej dbałości o szczegóły i dokładności. Dlatego większość naszych produktów tworzymy ręcznie. Gwarantuje to wyjątkowość i niepowtarzalność zarówno biżuterii, jak i chwilom, dla których jest ona tworzona
.

Specjalizujemy się w sprzedaży biżuterii srebrnej i złotej o wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym wzornictwie oraz wykonywaniem usług jubilerskich.

  Jesteśmy liderem w sprzedaży pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych ze wszystkich renomowanych firm
istniejących na polskim rynku, naszą dewizą zawsze było uczciwe podejście do klienta.

 Znajdą Państwo u nas ponad 1500 wzorów obrączek ślubnych oraz ponad 200 wzorów pierścionków zaręczynowych. 

 Zachęcamy również do zobaczenia naszej kolekcji biżuterii ze złota i srebra, które mogą być doskonałym dodatkiem do sukni ślubnej i wieczorowej.

  Zajmujemy się przerobem złota klientów na nową biżuterię: pierścionków, sygnetów, kolczyków, bransolet, łańcuszków.
Zapraszamy także do skorzystania z usług renowacji, naprawy oraz zmian rozmiarów wszystkich rodzajów biżuterii złotej i srebrnej.

 W rozliczeniu przyjmujemy również złoto klientów, które możemy zużyć do produkcji nowej pary obrączek ślubnych.

Wykonujemy grawerowanie komputerowe na biżuterii złotej i srebrnej oraz na zegarkach z różnych okazji:
Chrztu Świetego, Świętej Komunii, Urodzin lub innych okazji, na smoczkach, łyżeczkach, boziach, ryngrafach, blaszkach i innych wyrobach.

Zaletą naszej oferty jest możliwość stworzenia produktu w oparciu o indywidualne życzenie Klienta lub dostarczony przez Klienta projekt. Przy wyborze obrączek ślubnych to Państwo decydują o kolorze złota, szerokości obrączek i ich gramaturze. Do każdej pary obrączek dajemy Państwu gratis eleganckie opakowanie i Certyfikat Autentyczności.
W każdej obrączce ślubnej możemy oprawić kamienie szlachetne lub półszlachetne.

Grawer na obrączkach ślubnych wykonujemy gratis.

Przy zakupie w naszym sklepie internetowym Obraczka-Slubna.pl pierścionka zaręczynowego otrzymują Państwo 15% rabatu na zakup obrączek ślubnych.
Rabat przyznawany jest bezterminowo i upoważnia do zakupu jednej pary obrączek ślubnych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 

  Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego aby dotrzeć z naszą ofertą do szerszego grona klientów i zaoferować nasze towary w atrakcyjnych cenach.
 
 
 
 
DLACZEGO ObraczkaSlubna.pl ?
 
1. Tradycja i doświadczenie
Jesteśmy firmą z tradycjami i doświadczeniem. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej w UM Bełchatów od roku 1995, nr NIP: 769-100-34-98, 
Regon: 590346709; Tel: 44 6327343 

2. Szanujemy zasady dobrego handlu
Przestrzegamy zasad i praw zapisanych w ustawie z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów i nie ukrywamy ich przed kupującymi - sprawdź jakie masz prawa na stronie 
Federacji Konsumentów

3. Szanujemy każdego Klienta
Zdajemy sobie sprawę że kupowanie na odległość może być trudne . Dlatego osoba Kupująca ma prawo do zwrotu towaru nie spełniającego jej oczekiwań (warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru wraz z paragonem).

4. Sprzedawane wyroby
 Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby są zgodne obowiązującymi przepisami obowiązującymi w Polsce dotyczącymi cech probierczych metali szlachetnych.
W razie wątpliwości możesz sprawdzić obowiązujące prawo na stronach 
Głównego Urzędu Miar.

5. Cenimy opinie 
Klientów nie traktując sprzedaży jako jednorazowy zarobek - zależy nam aby Klienci do nas wracali. Możesz sprawdzić ile osób już nam zaufało: Zaufane opinie

6. Bezpieczna przesyłka
Nasze produkty są odpowiednio zabezpieczone na wypadek uszkodzeń w transporcie. Dzięki doświadczeniu zabezpieczamy naszą biżuterię w taki sposób że nie ulegają zniszczeniu. Oprócz tego każda przesyłka jest ubezpieczona. W razie problemów z zagubieniem przesyłki przez operatora transportu składamy reklamację - po jej rozpatrzeniu zwracamy wpłaconą kwotę lub - na prośbę Klienta - wysyłamy produkt jeszcze raz. 

7. Bezpieczne płatności
Oprócz form płatności "za pobraniem" i "przelew na konto" oferujemy możliwość zapłaty poprzez serwis PAYU S.A., podmiot o statusie Agenta Rozliczeniowego nadzorowany przez NBP. Dbałość o klienta nie pozwoliłaby nam na wybór niepewnego partnera do płatności online. Płatności dokonywane są w szyfrowanej sesji SSL.

8. Dbałość o opisy
Jesteśmy firmą jubilerską dokładającą starań aby każdy nasz produkt był prawidłowo opisany - precyzyjnie, z dbałością o szczegóły. 

9. Legalny zakup 100%
Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub faktura - na żądanie Klienta. Paragon jest dowodem zakupu i dokumentem upoważniającym do reklamacji.

10. Zdrowy rozsądek

Misją firmy jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez dostarczanie serwisu na możliwie najwyższym poziomie. Powracający Klient jest dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę.
 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Zapraszamy Państwa i życzymy udanych zakupów
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Zespół Sklepu z Obrączkami
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             ObraczkaSlubna.pl